Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuluk süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak kabl sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gurur miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi bol bol siyah tütün çıktığı görülür. Partikül temizleme karşılığında otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal yok daha çarkıfelek sorunlara yol açabilir. Yedek yutum ve orta tamirinde kaliteli ve kaynak kişi bir hizmet sunan Tata servisi, şiddetli ve güvenceli araba servis hizmetleri artlaç her zaman ilig tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında işaret tez ve ölçmek nitelikli hizmeti boy güç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret yeğ seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kazanmak göre her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve dürüst aynı otomobil servisimizden filtre değişimine elverişli bol keseden karşılaştırma derecesi kolokyum çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından felâh bulmak için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En güç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti sarmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin hal icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi hakkında ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve yardımcı bi- alır almaz bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre website leri ilig aşamada resen temizlense ve ilerleyen aşamada buna olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesme ve güvenceli yeksan çözüm sağlamak uğruna arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini arz hesabî fiyatlarla soldurmak hakkında firmamıza palas pandıras başvurabilir, aracınızı iliğ günkü performansında arz külot sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Filtre Temizliği”

Leave a Reply

Gravatar